SesliDerin.Com | Sesli Sohbet, Sesli Chat, Mobil Sesli Chat, Sesli Chat 18

Web sitemizde 214 kategori'de 448 makale'ye yazılmış 38 yorum bulunmaktadır.
sesli chat

Radyo Dinleme 2017

Bizimle sohbet etmek ister misiniz? Sohbet Plus ekibimize katılmak çok kolay… Yapmanız gereken tek şey var… Almak istediğiniz, hoşunuza giden bir nick yani rumuz seçip yazmanız ve sohbet odalarımıza giriş yapmanız. Hepsi bu.

Sohbet Odalarımıza giriş yaptıktan sonra otomatik olarak sohbet odalarımıza alınırsınız. Peki nasıl bir nick seçmeliyim? Hımm nick yani rumuz biraz bizi anlatan şeyler olmalı. Yahutta sevdiğimiz, bir anlam ifade eden şeyler olmalı. Tabi direk kendi isminizi de nick olarak kullanabilirsiniz. Örneğin Adımız Hasan ve yaşımız 26 olsun. İstanbul’da yaşıyor olalım. Hasan26ist şeklinde bir nick alabilirsiniz. Fakat benim şahsi olarak size tavsiyem bu tarz bir nick almamanız. Neden derseniz, bu tarz nicklerin insanlara çok cazip geldiğini düşünmüyorum. Nick dediğin anlamlı olmalı ve bir şeyleri ifade etmeli. Tabi bu benim görüşüm. Peki neleri ifade etmeli diye sorarsanız… Bu tamamen size kalmış. Bir kahraman olabilir, mitolojide geçen bir tanrı olabilir. Mesleğiniz ile ilgili bir nick olabilir. Mesala hiç unutamadığım ve dikkatimi çeken, gördüğüm de beni çok güldüren bir nick… NükLeerBaşlıkllıKız nicki çok yaratıcı bir nick olarak gelmişti bana. Gördüğüm de bayağı gülmüşütüm ? ve ilgimi çekmişti. Yine deli_fişek, tarzında nickler de alabilirsiniz. Bu noktada önemli olan bir şey var. Onu sizlere anlatmadan geçemeyeceğim. Nickinizi başkasının kullanmasını istemiyorsanız mutlaka nickini kayıt etmelisiniz. Aksi takdir de bir başkası sizin kullandığınız nick ile giriş yapabilir. Ve dolayısıyla edinmiş olduğunuz arkadaşlarınızla sesli sohbet edebilir, karışıklıklara neden olabilir. Bu yüzden nickinizi kayıt etmenizi şiddetle öneriyorum. Nickini nasıl kayıt edeceğinizi bilmiyorsanız buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Sohbet sunucumuza nickimi aldık girdik ve kayıt ettik. Sonra neler yapabiliriz. Aslında bu soruyu tersten sormak daha doğru. Neler yapamazsınız ? Radyo dinleyebilirsiniz, kelime oyunu oynayabilirsiniz, sozler isteyebilirsiniz, dijey olabilirsiniz, sohbet sunucumuzda yetki alabilirsiniz, oyun kanalımızda yine yarışma kanalımız da ve oxm sohbet odamız da hem yarışabilirsiniz hemde sohbet edebilirsiniz. Yani yapabileceğiniz çok şey var ?

Sitemize girip bizimle sohbet etmek bu kadar kolay… Sizlerle de röportaj yapmak ve sizleri tanımak isteriz. Bizimle sohbet edip ekibimize katılmak, bu güzel sıcak ortamda bulunmak isterseniz yapmanız gerekenleri artık biliyorsunuz. E hadi o halde beklemeden sohbet sunucumuza giriş yapalım ? Chat yapma vakti

Bu yazıya benzer yazılar

You might also like

Sesli Chat Radyo Dinleme 2017
Bizimle sohbet etmek ister misiniz? Sohbet Plus ekibimize katılmak çok kolay… Yapmanız gereken tek...

Mynet Sohbet Odalari
Mynet sohbet odaları geçmişte sürekli kullanıcıların tercih ettiği ilk sesli sohbet sitelerinden...

Kral Fm Radyosu 2017 Canlı Yayın Dinle
Kral Fm Radyosu 2017 Canlı Yayın Dinle seçeneği ile sizlere sunmaktaız. türkçe kaliteli yaını...

Esohbet Siteleri Giriş
Dünyanın en sosyal kültürlerinden olan Türk kültürüne internetin dahil olmasıyla, sanal sesli...

:

: (yayınlanmayacak)

: (varsa)

:

Sesli Chat Sitemize Giriş
sesli chat
Kategoriler
Copyright Tüm hakları saklıdır.  NEFRET  Sesli Chat
seslidünya seslibay sesli sohbet sesliduy sesli dünya