Esnafların Satış Ortağı Olun

'İnternetten Para kazanma' forumunda Todor tarafından 23 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

 1. Todor

  Todor New Member

  Katılım:
  18 Mayıs 2018
  Mesaj:
  101
  Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Satış ortaklığını sizlere açıklamadan önce bir konuda anlaşalım, kolay para kazanmanın bir yolu yoktur. Bu alternatif gelir sağlama yöntemi sizin tam zamanlı bir işiniz olabileceği gibi emek vermeniz gereken ve zamanla oluşacak bir kazanç türüdür. Ayrıca internetten para kazanma konusunda en fazla kazanç vaat eden yöntemlerden birisidir.

  Satış Ortaklığı yani Affiliate Marketing sistemi firmalarla yapacağınız anlaşmalar doğrultusunda satış başına komisyon alma olarak özetleyebiliriz. Şirketlerin ürün veya hizmetlerinin web üzerinden pazarlamasını gerçekleştirerek, gerçekleştirdiğiniz her satış için belirli bir komisyon miktarına bağlı olarak kazanç sağlayabilirsiniz.

  Bu kazanç sistemi temelde şirketlerin ürün ve hizmetlerinin tanıtımını gerçekleştirmeniz karşılığında sizleri ödüllendireceği bir sistemdir. Örneğin giyim üzerine çalışan bir firmanın satış ortaklığı programına katıldığınız takdirde, firmanın ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirmelisiniz. Sizin tanıtımınız üzerinden firmanın sitesine yönlendirilen ve alışveriş yapan her müşteri için firma sizi ödüllendirecek ve belirli bir komisyon ödeme yapacaktır.
  Sistem hakkında detaylı ve nerelerden kazanç sağlayabileceğiniz konusunda bilgilere ilgili içerikten ulaşabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş