Google Adsense Pin Nasıl Alınır,Ne kadar sürede gelir ?

'Google Adsense' forumunda Todor tarafından 23 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

 1. Todor

  Todor New Member

  Katılım:
  18 Mayıs 2018
  Mesaj:
  101
  Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Google Adsense çubuk kodu geldiğinde, soruşturma miktarı adım adım ilerlemeye devam ediyor ve bu sayede sopa kodunun şu anda gelemeyeceği konusu belli oluyor. Bu soruşturmaları yapan ve kodun gelmeyeceğinden endişelendiğiniz kişiler arasındaysanız, şimdi biraz nefes darlığı hissedin. Hangi sebeple Google PIN kodu gelir ya da neden geç kaldı? Google Adsense çubuk kodunu nasıl alabileceğimi cevaplamak için bana bir şans ver.

  Not: Google Adsense çubuk kodunuz, taksit sınırını aştıktan kısa süre sonra başlayacaktır. Taksit limiti 10 ABD Doları olarak belirlenmiştir. Değiştirme ölçeğinin, bu toplamı elde etmek zorunda olduğunuz şansı vardır. Örneğin, dolar şu anda 26.7 dolar ve muhtemelen bu nakit kazanıyorsunuzdur.

  Adsense Pin Kodu Hakkında Google’ın Uyarısı

  PIN’iniz daha önce belirtilen tarihten 3-5 gün sonra gönderilecektir. PIN’iniz posta yönetiminize bağlı olarak bir ayda 2 ay sürebilir.

  Adres Bilgilerine İlişkin Hususlar

  Sakıncası yoksa, adres verilerinizin doğru olduğunu unutmayın (Posta kodu sayma, örn. 34410). Hatta Google Haritada adresinizi kontrol etmenizi öneririm. Buna rağmen, yol ve yol adlarınız bile sizin bakışınız olmadan değişebilir. Onları da izle. Bu, evinizden kaçmanız veya herhangi bir fatura ile uğraşmanız için yeterlidir.

  2. Adres verileri doğru

  Adres verilerinizin doğru olması durumunda, anlayışınız işi halledecektir. Kodunuz yaklaşık bir ay içinde temasa geçmelidir. Bu süre, yaklaşık 1 ay ila 1 hafta arasında olabilir. Yapılan en büyük yanlışlıklardan biri de, sezgisizliğinden dolayı kodun tekrar sorulmasıdır. Böyle bir durumda, Google tarafından alınan birincil kod çizilip ikincisi durmaya başlayacak.

  Not: İkinci yaklaşma pimi benzer bir numaraya sahiptir.

  3. PTT ile Sayı

  PTT’nin uykusuzluğundan en yaygın şekilde tanınan koşullar arasında bir çarpıcılık ortaya çıkar. PTT, PIN kodunuza eşlik eder, ancak evinize iletilmez. PTT, giriş yolunuza geliyor, ancak not vermeyeceksiniz. Gerçekten de, PTT geldiğinde bile, zarf kınamak girişinden dışarı fırladı. Adsense Pin kodu bunun gibi birçok sorundan kaynaklanmıyor. Bu nedenlerden her biri için, teslimatınız PTT ofisi ile ilişkilendirilir.

  4. Anlayın

  Stres yaratmamaya çalışın, bir Adsense Pin kodunu düşünürsünüz ve kazanç sağlayan distribütörler arasındasınızdır. Siteniz onaylandıktan sonra, promosyonlarınız yeni başladı ve siz de para vermiş durumda. Geriye kalan en önemli şey, birçok kişinin kötü rüyası olan sopa kodudur. Bir ay için 2 aylık kompozisyonlar, bu nedenle de zamanla bir aydan uzun olabilir. 2 aylık sürede gelmediğiniz kapalı şansın üzerine, yukarıda bahsedilen üç şeyi bağladığınız kapalı şansın üzerinde, bir anlık kod isteyin.

  Güncelleme: PIN kodunuzun yanlışlıkla 3 kez girilmesi durumunda kayıtlarınızın askıya alınacağına dikkat edin. Her durumda, 3 kez sopa alamamanız durumunda, kişilik fotokopisi ile değiştirmeniz gerekir. Böyle bir durumda olan arkadaşların olduğu şans eseri, onları ne söylemeleri gerektiği konusunda söyledikler alanında düşünün.

  [​IMG]

  Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim,umarım bilgilendirmişimdir.İyi forumlar..
   

Bu Sayfayı Paylaş