SesliDerin.Com | Sesli Sohbet, Sesli Chat, Mobil Sesli Chat, Sesli Chat 18

Web sitemizde 214 kategori'de 448 makale'ye yazılmış 38 yorum bulunmaktadır.
sesli chat

Üye Olmadan Mobil Chat

Kategori: 2017
21 Kas 2016
1 Yorum
23 Kez Okundu

Sanal ortamlarda yani sanal sohbet siteleri arasında tarih yazmak çok zor ve başaran kişilerde bir zaman sonra unutulurlar. Geçmişte bir çok mobil sohbet uygulaması, sohbet programı sanal ortam tarihine damgasını vurmuştur. Bunların en başında MSN geliyor. MSN daha geçtiğimiz senelerde tarihe karışan ve bir çok insanın tanışıp evlenmesine dahi sebep olan güzel bir programdı. MSN’in tarih olmasında ki sorun ise geliştirilebilir olmamasıydı. Düz mantık üzerine kurulması yüzünden gelişen teknolojiye ayak uyduramadı ve yerini Skype’ye bıraktı. Bir diğer tarihte iz bırakmış sohbet yazılımı ise İrc sohbet siteleridir. Bu sitelerde sadece yazılı oldukları için, kameralı ortamların çoğalması ve gelişen teknoloji sebebiyle tarihe karışmışlar arasındadır. Bu İrc sistemleri ise daha çok bilgisayar kullanıcılarının biraz daha bilgi sahibi olanlarına hizmet veriyordu. Kodlamalar ve kodlarla çalışması sebebiyle kullanmak için bilgiye ihtiyaç vardı. Şuan olduğu gibi mause üzerine tıklayıp banla veya sustur gibi olay yerine kod yazarak siteden yasaklaya biliniyordu.

Örnek olarak verdiğim uygulamaları, sohbet yazılımlarını, programları çoğunuz kullandınız veya eskiden var olduklarını biliyorsunuzdur. İşte bizim Asil Beyaz Kameralı Sohbet Scriptimiz de bir gün bu sanal tarihinde, sohbetçiler arasında iz bırakmış bir sistem olacak. Dünyada her güzel şeyin veya kötü şeyin bir sonu olduğu gibi. Bizim canlı mobil sohbet siteleri scriptimizinde bir gün son günü olacak. O zamana kadar güzel ve iyi arkadaşlıklar edinmeniz dileğiyle güzel günlere.

Fakat biz diğer uygulamalar gibi gelişen teknolojiye ayak uyduramadığımız dan dolayı değil. Başka sebeplerden dolayı kapatmış oluruz. Çünkü her zaman en yeni icatları takip etmekte ve scriptimizi ona göre geliştirmekteyiz. Şuan Dünya çapında en gelişmiş kameralı sohbet scriptini yayınlıyoruz. Kullanıcılara daha geniş bir rahatlık sağlayan bir yer olma yolunda, her gün yeni şeyler ekleyerek daha öne geçiyoruz.

Bu yazıya benzer yazılar

You might also like

Mobil Chat Siteleri
Sanal ortamlarda yani sanal sohbet siteleri arasında tarih yazmak çok zor ve başaran kişilerde bir...

Mobil Sohbet
Sanal ortamlarda yani sanal sohbet siteleri arasında tarih yazmak çok zor ve başaran kişilerde bir...

E Sohbet Cinsel
E Sohbet Cinsel Keyif alabileceğiniz, zamanı unutabileceğiniz ya da sadece zaman öldüre bileceğiniz...

Feda Sohbet Mobil
Kameralı Sohbet Mobil chat ortamlarında özellikle aliskanlik haline gelen yazili bir şekilde sohbet...

Bu yazıya yapılan yorumlar

Tuncay Yorum Yaptı; (18.03.2017 - 12:12 )

Tesettür uzmanı

:

: (yayınlanmayacak)

: (varsa)

:

Sesli Chat Sitemize Giriş
sesli chat
Kategoriler
Copyright Tüm hakları saklıdır.  NEFRET  Sesli Chat
seslidünya seslibay sesli sohbet sesliduy sesli dünya